Warning! The requested site may contain elements of eroticism and nudity, which is allowed viewing only by persons who have reached the age of majority.
Warning! The requested site may contain elements of eroticism and nudity, which is allowed viewing only by persons who have reached the age of majority.

Man looking for sex with woman - Rīga

Name
Ģirts
Age
44
Height
181
Weight
76
Location
Rīga


Announcements by Ģirts,
2018-05-06 09:26, IP address 87.110.7.29

Advertisement text

Meklēju jaunu, skaistu, inteliģentu meiteni regulārām tikšanās reizēm labā viesnīcā, portāliem neticu, tur lielākā daļa bilžu ir no interneta, realitāte ir cita, bet to viegli pārbeudīt, iekopējiet attēlu google.com un radzēsiet brīnumus, skaistules nav no Latvijas, bet kad izvēlies, atbrauc pilnīgi cita, kura ne tuvu nav tik pievilcīga kā reklamējas. Ir Rīgā arī ļoti skaistas, par attiecīgu cenu, es labāk maksāju par modeli, nevis ietaupu uz viltus bildi. Varbūt kāda var atsaukties? Parasti tādas apkalpo ārzemniekus unnekad portālos seja nav redzama, Latvija esot pārāk maza un negrib saskrieties uz ielas. Tā nav problēma, konfidencialitāti garantēju, ko lūdzu arī no meitenes.
Trīs vārdos par sevi - sportiskas formas, inteliģents, patīk apspriest dažādas tēmas, MBA International business, sporta meistars rallijā, patīk kalnu slēpošana, pašlaik mācos windsērfingu, kur gan esmu absolute beginner, ļoti patīk ceļot, skriet, un kvalitatīvas intīmās attiecības. Neesmu agresīvs, nekādas novirzes nav, mans telefons ******43, uz Whattsapp gaidu bildes, bet no tiešām augstas klases meitenēm. Girts Mancinskis - Facebook var aplūkot manas bildes, kuru gan nav daudz. Ceru, ka sapratāt, ko vēlos. Ar mīļiem sveicieniem un gaidu, Ģirts


RTA