Warning! The requested site may contain elements of eroticism and nudity, which is allowed viewing only by persons who have reached the age of majority.
Warning! The requested site may contain elements of eroticism and nudity, which is allowed viewing only by persons who have reached the age of majority.

Miscellaneous -

Name
Janis
Age
33
Height
185
Weight
93

Announcements by Janis,
2019-05-09 09:40, IP address 213.226.141.60

Advertisement text

Sveika!Vēlos iepazīties ar Tevi!Bet vai vēlesies ar mani?Pastāstīšu kas es esu un ko no šīs iepazīšanās velētos iegūt.
Sākšu ar pašu galveno,esu ģimenes cilvēks un to nevēlos mainīt,tāpēc tikai un vienīgi mīļāko atiecības bez zvaniem un īszņām vakaros pirms guletiešanas.Ja tevi tas apmierina tad iepazīstamies.;)
Nu ko dārgā!Ir reizes kad pietrūks asuma dzīvē,un šāda iepazīšanās loti patikami satrauc,kā pacmitgados:)Tik prātiņš vairāk palicis:)
Par sevi,visnotaļ smuks čalis,33 gadi,*** augums,svars 93 parsvarā īsi mati brunā krāsā,zilas acis(nejau uzdauzitas):))))un nedaudz atlaista bārda1-3 mm,vis pārejai apmatojums gan ir liks;)
Gultas priekos aizspriedumu nau tikai gadijumos ja Tev arī nau,ja Tu nekautrēsies sniekt baudu man ar prieku izpildišu tavas vēlmes,bet ne tas ir galvenais,mums ir jaiegus abpusējas simpātijas,lai vis izdotos...
Darbs ,ģimene paliek pirmā vietā,tapec saproti ka uz katru svilpienu neskriešu,bet darisim visu saprāta robežās,lai droši varam satikties.
Bildes nesūtu uzreiz un Tev arī neiesaku,visādi te slapstās pa internetu,tapec piedavaju satikties un iepazīties klātienē,kaut uz paris minūtem redzēt sejā .
Nu kaut kā tā isumā,ja ieinteresēju raksti.


RTA