Uzmanību!
Pieprasītais portāls var saturēt erotikas elementus,
kuru apskatīšana atļauta tikai personām, kas sasniegušas 18 gadu vecumu.
Uzmanību! Pieprasītais portāls var saturēt erotikas elementus, kuru apskatīšana atļauta tikai personām, kas sasniegušas 18 gadu vecumu.

-

Vārds
kurzeme
Vecums
26
Augums
185
Svars
75

Sludinājumu pievienoja kurzeme,
2019-02-02 18:03, IP adrese 77.219.12.172

Sludinājuma teksts

Meklēju savu sissy meiteni.
Man pieredzes nav bet šī tēma jau patīk gadiem...gribu atrast puisi kam nav pieredzes bet ir sapņojis būt par sissy tranny meiteni un atdoties puisim kā smuki sapucētai sissy meitenei. Pats nepārģerbjos. Aktīvs velētos tikai būt. Esmu sakarīgs kopts puisis. ***. slaids. 14cm. viss konfidenciāli. tev jābut sakarīgam koptam, tadam ka pats varētu sevi iztēloties kā laba līmena sissy. Spalvainos, vecos, un kam tikai viena zeķubikse azotē nerakstiet man...
Raksti ja esi no kurzemes...ja esi no Rigas tad raksti tikai ja pats butu gatavs braukt ja gadijuma mums saskanētu. Gadiem esmu sapņojis atrast sev sissy meiteni, bez saistībām, tikai regulāram sex tikšanās reizēm. Ja gribi pārtapt par sissy meiteni un paplest savas kājiņas, atstiep savu sissy dupsīti vai uzsesties uz manēj, tad atraksti man. Varbut beidzot gribi uz celīšiem nosūkāt sulīgu gardu locekli. Lai nu kā, drosi raksti. Es ari bez pieredzes.
Raksti


RTA